Bayanlar için En Zarif ve Şık Altın Bileklik Modelleri 2019

Hiç kuşkusuz altın takılar, bayanlar tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir. Altın bileklik modelleri de bayanlar tarafından ilgiyle takip edilen altın takı türlerinden birisidir. Bu yazımızda, bayanlar için en zarif ve şık altın bileklik modellerini sizinle paylaşacağım. Umuyorum ki, sizinle paylaşacağım modelleri beğenirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Bu yazımız sadece bayanlar açısından düşünmemek gerekiyor. Eşlerine veya annelerine hediye almayı düşünen erkekler de bu yazımızı inceleyebilir ve beğendiği modellerden biri veya birkaçını hediye olarak düşünebilirler. Bu nedenle, yazımızı hem bayanlar için hem de hediye almayı düşünen erkekler için ele almaya çalışacak ve bu anlamda doğru yönlendirmelerde bulunmaya çalışacağız.

Altın bileklik modelleri 2019

Sponsor Reklamlar

Özellikle bu yazımızda 14 ayar altın bileklik modellerini sizinle paylaşacağım. 22 ayar altın takılar açısından incelemelerimi bir başka yazıya saklayacağım. İşin açıkcası, renkler ve zevkler tartışılmaz, benim önerim 14 ayar olarak tabir edebileceğimiz yeşil altın takıların daha zarif ve daha şık olduklarını düşünüyorum. Bu nedenle, öncelikli olarak 14 ayar altın bileklik modellerini sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bazı modellerin 22 ayar olduklarını da söylemeliyim.

Sizlere 3 model sunacağım. Bu modeller, benim gözüme çarpan, oldukça albenisi yüksek bileklik modelleri olduğunu düşünüyorum. Tercihlerimi 2019 yılında oldukça moda olan bileklik modellerinden yana kullanacağımı bilmenizi isterim. Bu modellerin 2019 yılına damgasını vurmuş modeller olduğunu da belirtmeliyim. Şimdi dilerseniz, konuyu çok da fazla uzatmadan modelleri sizinle paylaşmaya geçelim.

22 ayar çeyrek altın bileklik

2019 yılının adeta en çok aratılan, araştırılan modellerinin başında çeyrek altından yapılmış, ayarlanabilir örgü ipli ve nazar boncuklu çeyrek altın bileklik gelmektedir. Bayanlar tarafından çok fazla tercih edilen bu modelin birden fazla türü olduğunu da ifade etmek gerekiyor. Sadece çeyrek altından yapılmış modeller olduğu gibi kulpları altın, boncuk kısmı altın ile çevrelenmiş modellerin de ortaya çıktığını görüyoruz. Fiyat aralıklarından biraz bahsedecek olursam 500 TL ile 1.500 TL arasında bu modellerin fiyatlarının değiştiğini ifade etmem yanlış olmayacaktır.

Sponsor Reklamlar

Çeyrek altın bileklik modellerinin oldukça kullanışlı ve zarif olduklarını belirtmem gerekiyor. Bütçenize göre dilerseniz kulpları altın olmayan bileklik modelini, dilerseniz kulpları ve diğer parçacıkları da altın olan çeyrek altın bileklik modelini tercih edebilirsiniz.

Nazar boncuklu altın bileklik

Aslında 2019 yılının değil, uzun yıllardır popülerliliğini kaybetmeyen bir modelden sizlere bahsetmek istiyorum: Nazar boncuklu altın bileklik! Bu bileklik modeli, uzun yıllardır bayanların bileklerini süslemeye devam ediyor. 2019 yılında da bu popülerliğini korumaya devam eden nazar boncuklu altın bileklik modelleri, zincir kalınlığı ve ihtişamına göre farklı türlere ayrılmaktadır.

Her bütçeye göre bu modeli bulmanız mümkündür. 400 TL ile 1.900 TL arasında değişen fiyatlarıyla bütçenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Birçok kadının tercihi olan bu modeli bayan arkadaşınız ya da anneniz için hediye olarak satın alabilirsiniz.

14 ayar altın dorikalı örgü bileklik

Sizlere son olarak şahane bir altın bileklik modeli önerisinde bulunacağım. 2019 yılının en popüler modellerinin başında kesinlikle İtalyan toplu dorikalı bileklik modelleri gelmektedir. 2019 yılına damgasını vuran bu modeller, bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Yüzlerce farklı modelli olan dorika altın bileklikler arasında benim gözüme çarpan model kesinlikle örgü dorika toplu bileklik olmuştur.

Yaklaşık 1.500 TL’ye satın alabileceğiniz bu model ile oldukça zarif ve şık bir görünüme sahip olacağınızı ifade etmeliyim.

Sonuç olarak nihai karar elbette sizin. Benim en beğendiğim ve sizlere önereceğim 3 temel bileklik modelleri bunlardı. Önümüzdeki dönemlerde daha farklı modelleri sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..

Paylaş