Kredi, Faiz Oranları ve Bankalar Soru & Cevap Platformu

Kredi soru cevap platformu ile artık kredi, faiz oranları ve bankalar ile ilgili sorularınızın cevaplanacağı bir alan oluşturulmuştur. Bu alanda sorularınızı, görüşlerinizi, fikirlerinizi bize her zaman iletebilirsiniz. Yönelteceğiniz sorular, en kısa sürede kredi, faiz ve banka uzmanlarımız tarafından cevaplandırılacaktır.

Ülkemizde kredi sicili bozuk ya da kredi kullanma noktasında zorluklar yaşayan, faiz oranlarından dert yanan ve bankalar ile sorun yaşayan vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın farkındayız. Bu nedenle sizlere soruyoruz:

 • Kredi mi çekemiyorsun?
 • Yüksek faiz oranlarından bıktın mı?
 • Bankalar ile sorun mu yaşıyorsun?

Tam da bu noktada, bize cevabını aradığınız soruları yöneltebilirsiniz. Aşağıda yer alan soru ve yorum alanında yaşadığınız sıkıntılara, taleplerinize ve sorularınıza yer verebilirsiniz.

Bekliyoruz.

Krediler ile ilgili kapsamlı içeriklerimize kredifaizbanka.com/kategori/krediler/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..

3 Sorular ve Yorumlar
 1. Ercan diyor ki:

  Iyi günler size bir sey sormak istiyorum bu vade oranlarini bankalardanmi aliyorsunuz yoksa kendinizmi belirliyorsunuz bu listede benim calistigim banka var vakat sizin yazmis oldugunuz vadeyi vermiyor neye istinaden bu vadeleri yaziyorsunuz

  1. Kredi Uzmanı diyor ki:

   Mevduat faiz oranları; mevduat büyüklüğüne ve müşteri profili ile şubeden şubeye değişebilmektedir. Pazarlık usulüyle dahi kişiye özel mevduat faiz oranları teklif edilebiliyor. Bu oranları, kullanıcı yorumlarına ve deneyimlerimize göre güncelliyoruz. Böyle bir imkan ve durum var, diyoruz. Standart oranlar değil.

 2. Afife diyor ki:

  Merabalar benim 100bin € var bozmak turk parasi olarak uzun vadeli hesap acmak istiyorum bi bankayla anlastik%23 veriyorlar uc yilligina ama karar veremedim bana yardimci olursaniz sevirnirim simdiden tesekürederim.

Paylaş